Gwarantuję znalezienie Najkorzystniejszej oferty w Najrozsądniejszej cenie. 

Najniższe ceny polis w Lubinie. 

Możesz zajrzeć do biura na niezobowiązującą rozmowę  lub zadzwonić i uzyskać informację przez telefon:

604-686-785

Gwarancja

Efektywnie wynajduję dla klientów najlepsze oferty ubezpieczeniowe. Staram się znajdować wyjście z każdej sytuacji i znaleźć najrozsądniejsze rozwiązanie. Jeśli masz pytania ? Zadzwoń lub odwiedź biuro przy ul. Budziszyńskiej 29 w Lubinie.

Efektywność

Współpraca ze mną to proces długofalowy z wieloma korzyściami dla każdego z klientów. Dodatkowe zniżki, rozszerzone pakiety ubezpieczeń to tylko niektóre z nich. Sprawdź co przygotowałem

dla Ciebie.

Współpraca

Zaufanie to podstawa w branży ubezpieczeniowej. Jestem laureatem wielu konkursów na Najlepszego agenta ubezpieczeniowego w danym roku. Zaufały mi już tysiące osób z Lubina i okolic. Przyjdź i przekonaj się sam.

Zaufanie

Moja misja

Pomoc klientom w wyborze

Najkorzystniejszego Ubezpieczenia

Potrzebowałem zrobić ubezpieczenie na weekend                                  i nie było problemu. Dziękuję za wyjątkową pomoc                             w awaryjnej sytuacji.                                                                            Polecam każdemu za jakość obsługi : )
 
Andrzej Berlan
 
 
Najtańsze ubezpieczenia z jakich miałem
okazję korzystać. Bardzo duży wybór ofert.
Profesjonalne podejście,
zdecydowanie numer 1 z biur ubezpieczeń w Lubinie.
Polecam !
 
Wojciech Tomczak

 

Co mówią moi

klienci

Doradca Ubezpieczeniowy

 Krzysztof Jężak

O nas

Tym, co nas charakteryzuje, są nowoczesne rozwiązania informatyczne, pozwalające w bezpieczny i szybki sposób przeprowadzić kalkulację i zakup kilkudziesięciu produktów  ubezpieczeniowych, które znajdują się w naszej ofercie – zarówno przez telefon, jak i w placówce stacjonarnej. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży jesteśmy wiarygodną multiagencją, służącą swoim Klientom profesjonalnym i merytorycznym doradztwem w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, a także ubezpieczeń życia i zdrowia.

O nas:

Tym, co nas charakteryzuje, są nowoczesne rozwiązania informatyczne, pozwalające w bezpieczny i szybki sposób przeprowadzić kalkulację i zakup kilkudziesięciu produktów  ubezpieczeniowych, które znajdują się w naszej ofercie – zarówno przez telefon, jak i w placówce  stacjonarnej. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży jesteśmy wiarygodną multiagencją, służącą swoim Klientom profesjonalnym i merytorycznym doradztwem w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia,

a także ubezpieczeń życia i zdrowia.

Potrzebowałem zrobić
ubezpieczenie na
weekend i nie było
problemu.
Dziękuję za wyjątkową
pomoc w awaryjnej
sytuacji.                                                            Polecam każdemu
za jakość obsługi : )
 
-Andrzej Berlan
 
 
Najtańsze ubezpieczenia
z jakich miałem okazję
korzystać. Bardzo duży
wybór ofert.
Profesjonalne podejście,
zdecydowanie numer 1
z biur ubezpieczeń
w Lubinie.
Polecam !
 
-Wojciech Tomczak

Doradca Ubezpieczeniowy

Krzysztof Jężak

ul. Budziszyńska 29

59-300 Lubin

KONTAKT ZE MNĄ >